Категорія: Молодіжна та інша діяльність

Соціальний проект “Твій голос вирішить все!”, який реалізується за сприянням Посольства США в Україні.

Тра 2019
img

15 лютого у Дніпропетровській області розпочалася реалізація цікавого соціального проекту «Твій голос вирішить все!», який буде впродовж 9 місяців реалізуватись ГО «Ти потрібен Україні» за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні. Далі… “Соціальний проект “Твій голос вирішить все!”, який реалізується за сприянням Посольства США в Україні.”

Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab”

Січ 2019
img

З березня 2018 року і по січень 2019 року Івано –Франківська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» разом з Національною поліцією, ініціативною групою EL&OL for international students in UA за підтримки Agriteam Canada Consulting Ltd (Проект МТД “Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP)”), реалізовувала проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” в Івано-Франківську.
Далі… “Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab””

Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ»

Лис 2018
img

З серпня 2018 року по грудень 2018 року ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду (Ukrainian Women’s Fund) реалізовувала проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ». Ідейним натхненником започаткування даного проекту є Моторіна Ганна. Далі… “Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ»”

Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.

Жов 2018
img

Наша Запорізька обласна філія створила соціальне відео, прийняло участь в допомозі створенні ще декілька інших відео.
І 30.10.2018 року прийняла участь в Фестивалі соціальних роликів, де було нагороджена за свої напрацювання. Далі… “Створення соціального відео та участь в Фестивалі соціальних роликів.”

Проект ECOMIND.

Січ 2018
img

Спільно з AIESEC з метою реалізації програми міжнародних стажувань проведено спільні заходи із молодими людьми по тематиці екологія із 22.01.2018 по 16.02.2018 у м. Дніпро. Далі… “Проект ECOMIND.”

Essential SSL