Категорія: Адвокація, захист прав людини, включаючи захист окремих категорій громадян

Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО

Тра 2019
img

30.05.19 відбулась зустріч громадськості (громадські організації ВПО та ВПО/АТО) із Міністром Мінсоцполітики А.Рева та керівниками профільних відділів, а саме:
Далі… “Організація та участь в зустрічі із Міністром Мінсоцполітики А.Рева в ході вирішення питань ВПО”

Соціальний проект “Твій голос вирішить все!”, який реалізується за сприянням Посольства США в Україні.

Тра 2019
img

15 лютого у Дніпропетровській області розпочалася реалізація цікавого соціального проекту «Твій голос вирішить все!», який буде впродовж 9 місяців реалізуватись ГО «Ти потрібен Україні» за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні. Далі… “Соціальний проект “Твій голос вирішить все!”, який реалізується за сприянням Посольства США в Україні.”

Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab”

Січ 2019
img

З березня 2018 року і по січень 2019 року Івано –Франківська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» разом з Національною поліцією, ініціативною групою EL&OL for international students in UA за підтримки Agriteam Canada Consulting Ltd (Проект МТД “Проект підтримки підготовки поліцейських (PTAP)”), реалізовувала проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab” в Івано-Франківську.
Далі… “Проект “МіжCulturна Поліцейська Labораторія. MiCuLab. Police Lab””

Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”

Гру 2018
img

12.12.2019 у Дніпрі відбувся форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб”. Мета заходу – підготовка системного документа щодо вирішення ключових проблемних питань, з якими стикаються переселенці у всіх регіонах України та подальша презентації її органам центральної влади. Далі… “Форум громадських організацій “Проблеми впровадження Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб””

Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ»

Лис 2018
img

З серпня 2018 року по грудень 2018 року ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» за сприянням Українського Жіночого Фонду (Ukrainian Women’s Fund) реалізовувала проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ». Ідейним натхненником започаткування даного проекту є Моторіна Ганна. Далі… “Проект «Омбудсмани прав жінок у ЗМІ»”

Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.

Вер 2018
img

У 2018 році Центр ресоціалізації матері і дитини “Нова я” (для постраждалих від домашнього насильства), що функціонує на базі організацій БО “БФ “Мережа” м. Дніпро” в партнерстві з БФ “БТ “Позитивні жінки”м. Дніпро, залишився без фінансування. Далі… “Адвокаційна діяльність з метою збільшення фінансування місцевому шелтеру.”

Круглий стіл “Переселенці” метою якою є розробка спільного листа – вимоги до державних органів влади

Сер 2018
img

Представники ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» Вірьовкіна Лілія та Бєланов Ігор разом із іншими організаціями озвучили проблеми, які стоять перед внутрішньо переміщеними особами. Далі… “Круглий стіл “Переселенці” метою якою є розробка спільного листа – вимоги до державних органів влади”

ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом”

Чер 2018
img

У п’ятницю, 15 червня, о 11:00 в коворкінг міської бібліотеки за адресою: м Київ, вулиця Ентузіастів, 51/24, відбулися Установчі збори громадської спілки організацій, створених переселенцями і правозахисниками. Далі… “ГО “Ти потрібен Україні” стала ініціатором обєднання організацій в громадську спілку ГС “Сильніші разом””

Адвокаційна діяльність ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» з метою поселення ВПО в гуртожитки, які були відремонтовані в м. Дніпро з цією метою за кошти Представництва ЄС

Жов 2016
img

Відповідно до проекту  ще в 2016 році внутрішньо переміщені особи м.Дніпра та частково Дніпропетровської області мали б заселитись в соціальні гуртожитки, які були відремонтовані за кошти Представництвом ЄС.  Далі… “Адвокаційна діяльність ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» з метою поселення ВПО в гуртожитки, які були відремонтовані в м. Дніпро з цією метою за кошти Представництва ЄС”

Essential SSL