Про нас

УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ (посилання на скан):
Долучитись до Організації можна через заповнення онлайн форми та/або через подачу заяви у паперовому вигляді відповідно до даної форми. У разі наявності питань та пропозицій по створенню філій в інших містах та областях України, просимо звертатись за електронною адресою:office@uny.org.ua , lilya.veryovkina@gmail.com або за телефоном +380505304977, Вірьовкіна Лілія.Історія. Наша мета/місія. Установчі документи.
ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» як волонтерський рух була започаткована в 2014 році в м. Донецьку. Рух почався з діяльності Вірьовкіної Лілії та декількох осіб, направленої на визволення осіб, які опинялись в полоні так званої «ДНР». Спершу це була тільки волонтерська допомога та юридична безоплатна допомога, онлайн підтримка здійснювалась за рахунок групи вконтакті. Реєстрація у вигляді Організації відбулось у 2015 році у м.Івано-Франківськ, куди переїхала по роботі Вірьовкіна Л.В. Станом на 2015 рік організація мала назву «ТИ ПОТРІБЕН».
Засновники організації: Зубашева Світлани Вікторівни, ВПО із Криму, яка має статус «мати – героїні», присвоєний Указом Президента України № 260 від 8 травня 2015 року, є матір’ю п’ятьох дітей, матір’ю дитини інваліда (довідка № 58 від 10.10.2014); Вірьовкіна Лілія Володимирівна, ВПО з м. Донецька, юристка за спеціальністю; Шутенко Юрій Євгенович, ВПО з Луганської області, багатодітний та батько прийомних дітей.У 2017 році ГО зазнала перезавантаження: змінилася юридична адреса на м.Дніпро, учасниками організації стали не тільки ВПО, але й місцеві жителі. Наразі членами організації є представники інших областей України, є 6 зареєстрованих філії: Запорізька, Івано – Франківська, Луганська, Закарпатська, Дніпропетровська, Сумська обласна філія. Організація змінила назву на більш національно усвідомлену ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ». Керівником нашої організації є Лілія Вірьовкіна.
Метою створення та діяльності ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» є сприяння реалізації фізичними особами та юридичними особами в Україні своїх прав та свобод, у першу чергу захист прав, свобод та інтересів незахищених верств населення; сприяння Європейській інтеграції України та адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.
Напрями (цілі) діяльності Організації:
- Сприяння реалізації та захисту прав людини в Україні, у першу чергу захист прав, свобод та інтересів незахищених верств населення, а саме: осіб із багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей; дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; людей похилого віку; осіб із інвалідністю та людей, які піклуються за ними; осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та тих, хто страждають від насильства у сім'ї; осіб, які постраждали від проведення Антитерористичної операції (надалі – АТО), у тому числі внутрішньо переміщених осіб (надалі – ВПО) та учасників/ветеранів АТО (учасники бойових дій, ветерани війни, добровольці, волонтери тощо) та інших уразливих категорій людей в Україні.
- Сприяння вирішення проблеми дискримінації в суспільстві за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, в тому числі проблеми гендерної нерівності.
- Сприяння інтеграції ромів та інших закритих етнічних груп, що проживають в Україні, в суспільство; консультативна, соціально – психологічна, культурна, правова та інша допомога.
- Допомога громадянам, в першу чергу молоді, в організації дозвілля, зайнятості в вільний час, професійній орієнтації, працевлаштуванні, розвитку здібностей, а також допомога в проведенні дослідницьких робіт в різних сферах (техніка, мікробіологія, фізіологія людини, біохімія тощо).
- Підтримка процесу реформування освіти (усіх ланок) в Україні, сприяння запровадження неформальної освіти, створенню сприятливих умов для залучення молодих спеціалістів для роботи в сільській місцевості України, проведення національних обмінів між навчальними закладами України та інших країн.
- Захист та реалізація виборчих прав різних верств населення, сприяння проведення державних та місцевих виборів незалежно, неупереджено та із врахуванням доступності.
- Підтримка загальнодержавного антикорупційного процесу (дії щодо запобігання та виявлення корупції у держаних органах, органах місцевого самоврядування, учбових закладах тощо). Сприяння забезпеченню підвищення рівня незалежності суддів, їх захист від будь-якого впливу, включаючи політичний.
- Підтримка процесу національного реформування у сфері медицини, сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу, захист прав пацієнтів, сприяння національній програмі протидії поширенню таких хвороб, як ВІЛ і туберкульозу.
- Підтримка процесу національного реформування у сфері децентралізації і місцевого самоврядування та сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу.
- Сприяння створенню та успішному функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ).
- Підтримка процесу національного реформування у сфері підвищення рівня енергоефективності, енергозбереженню у всіх сферах суспільного життя та сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу.
- Сприяння захисту навколишнього середовища, захисту тварин та природного ландшафту від негативного впливу людини, забруднення, сприяння популяризації зеленого туризму.
- Сприяння розвитку сільського господарства і створення привабливих умов проживання в сільській місцевості України.