Про нас

ГРОМАДЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»

Доброго дня! Вас вітає команда Громадської організації «Ти потрібен України», ми запрошуємо Вас познайомитись з нашою діяльністю. Наш девіз: «Ніколи не дозволяй собі думати, що ТИ ніхто, кожен із нас є всесвітом! Ти потрібен Україні!»

Історія. Наша мета/місія. Установчі документи.

ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» як волонтерський рух була започаткована в 2014 році в м. Донецьку. Рух почався з діяльності Вірьовкіної Лілії та декількох осіб, направленої на визволення осіб, які опинялись в полоні так званої «ДНР». Спершу це була тільки волонтерська допомога та юридична безоплатна допомога, в першу чергу, особам, які опинились в скрутному становищі та які постраждали від військової агресії. Онлайн підтримка здійснювалась за рахунок групи вконтакті.

Реєстрація у вигляді Організації відбулось у 2015 році у місті Івано-Франківськ, куди переїхала по роботі Вірьовкіна Л.В.  Станом на 2015 рік організація мала назву «ТИ ПОТРІБЕН».

Засновники організації: Зубашева Світлани Вікторівни,  внутрішньо переміщена особа із Криму,  яка має статус «мати – героїні», присвоєний Указом Президента України № 260 від 8 травня 2015 року, є матір’ю п’ятьох дітей, матір’ю дитини  інваліда (довідка № 58 від 10.10.2014).  Вірьовкіна Лілія Володимирівна, внутрішньо переміщена особа з м. Донецька, юристка за спеціальністю. Шутенко Юрій Євгенович, внутрішньо переміщена особа з Луганської області, багатодітний батько, батько прийомних дітей.

У 2017 році ГО зазнала перезавантаження: змінилася юридична адреса на місто Дніпро, учасниками організації стали не тільки ВПО, але й місцеві жителі. Наразі членами організації є не тільки представники Івано –Франківської, Дніпропетровської області, але й інших областей України. Організація змінила назву на більш національно усвідомлену ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ». Керівником нашої організації стала Лілія Вірьовкіна.

Метою створення та діяльності ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» є сприяння реалізації фізичними особами та юридичними особами в Україні своїх прав та свобод, у першу чергу захист прав, свобод та інтересів незахищених верств населення; сприяння Європейській інтеграції України та адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

Напрями (цілі) діяльності Організації:

 1. Сприяння реалізації та захисту прав людини в Україні, у першу чергу захист прав, свобод та інтересів незахищених верств населення, а саме: осіб із багатодітних, малозабезпечених, неповних сімей; дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; людей похилого віку; осіб із інвалідністю та людей, які піклуються за ними; осіб, що постраждали від торгівлі людьми, та тих, хто страждають від насильства у сім'ї; осіб, які постраждали від проведення Антитерористичної операції (надалі – АТО), у тому числі внутрішньо переміщених осіб (надалі – ВПО) та учасників/ветеранів АТО (учасники бойових дій, ветерани війни, добровольці, волонтери тощо) та інших уразливих категорій людей в Україні.
 2. Сприяння вирішення проблеми дискримінації в суспільстві за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, в тому числі проблеми гендерної нерівності.
 3. Сприяння інтеграції ромів та інших закритих етнічних груп, що проживають в Україні, в суспільство; консультативна, соціально – психологічна, культурна, правова та інша допомога.
 4. Допомога громадянам, в першу чергу молоді, в організації дозвілля, зайнятості в вільний час, професійній орієнтації, працевлаштуванні, розвитку здібностей, а також допомога в проведенні дослідницьких робіт в різних сферах (техніка, мікробіологія, фізіологія людини, біохімія тощо).
 5. Підтримка процесу реформування освіти (усіх ланок) в Україні, сприяння запровадження неформальної освіти, створенню сприятливих умов для залучення молодих спеціалістів для роботи в сільській місцевості України, проведення національних обмінів між навчальними закладами України та інших країн.
 6. Захист та реалізація виборчих прав різних верств населення, сприяння проведення державних та місцевих виборів незалежно, неупереджено та із врахуванням доступності.
 7. Підтримка загальнодержавного антикорупційного процесу (дії щодо запобігання та виявлення корупції у держаних органах, органах місцевого самоврядування, учбових закладах тощо). Сприяння забезпеченню підвищення рівня незалежності суддів, їх захист від будь-якого впливу, включаючи політичний.
 8. Підтримка процесу національного реформування у сфері медицини, сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу, захист прав пацієнтів, сприяння національній програмі протидії поширенню таких хвороб, як ВІЛ і туберкульозу.
 9. Підтримка процесу національного реформування у сфері децентралізації і місцевого самоврядування та сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу.
 10. Сприяння створенню та успішному функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (надалі – ОСББ).
 11. Підтримка процесу національного реформування у сфері підвищення рівня енергоефективності, енергозбереженню у всіх сферах суспільного життя та сприяння адаптації законодавства України в цій галузі до вимог Європейського Союзу.
 12. Сприяння захисту навколишнього середовища, захисту тварин та природного ландшафту від негативного впливу людини, забруднення, сприяння популяризації зеленого туризму.
 13. Сприяння розвитку сільського господарства і створення привабливих умов проживання в сільській місцевості України.

    УСТАНОВЧІ ДОКУМЕНТИ (посилання на скан):

 1. СТАТУТ
 2. ВИПИСКА З ЄДР
 3. СТАТЕГІЯ ДІЛЬНОСТІ

Регіони/області, де ми здійснюємо діяльність. Наші філії.

ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ» була зареєстрована в листопаді 2015 року в м. Івано – Франківську, в 2017 році перереєстрована в м. Дніпро (юридична адреса).

Здійснює діяльність по всій території України.

Станом на 01.04.2019 рік є 6 зареєстрованих філії Організації:

1)Запорізька обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»; 2)Івано – Франківська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»; 3)Луганська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»; 4)Закарпатська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»: 5)Дніпропетровська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ»; 6) Сумська обласна філія ГО «ТИ ПОТРІБЕН УКРАЇНІ».

Інформацію щодо діяльності філій ви маєте можливість знайти на цьому сайті або на сторінці Організації у фейсбуці.

Крім цього плануємо відкрити філії в кожній області Україні. Відкриті до співпраці з ініціативними групами, які бажають долучитись та стати частиною Організації.

У разі наявності питань та пропозицій по створенню філій в інших містах та областях України, просимо звертатись за електронною адресою:office@uny.org.ua або за телефоном +380505304977, Вірьовкіна Лілія.

 
Essential SSL