Соціальний проект “Твій голос вирішить все!”, який реалізується за сприянням Посольства США в Україні.

Тра 2019
img

15 лютого у Дніпропетровській області розпочалася реалізація цікавого соціального проекту «Твій голос вирішить все!», який буде впродовж 9 місяців реалізуватись ГО «Ти потрібен Україні» за підтримкою Управлінням молоді та спорту Дніпропетровської ОДА та сприянням Посольства США в Україні.

Проект орієнтований на категорію «18 +» та направлений на активізацію пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах народних депутатів України. При цьому, варто вказати, що проект аполітичний.

Реалізація проекту передбачатиме два етапи: одноденний тренінг в ігровій формі, під час якого будуть створені ініціативні групи-команди, та відкритого конкурсу між цими командами за для створення матеріалу/роботи в напрямку активізації пересічних громадян до участі в голосуванні на виборах (соціальна реклама, флешмоб тощо). Звичайно, команда переможець отримує приємні подарунки.

Що необхідно для того, щоб проект був реалізований у Вашому місті/селі?

Спочатку зв’язатись з головою ГО «Ти потрібен Україні» Лілією Вірьовкіною (тел.: +380505304977, електронна пошта: lilya.veryovkina@gmail.com, office@uny.org.ua або заповнити гугл форму https://docs.google.com/forms/d/1SnuT91osk03gJQZFPuutbXUb3HXJuxXUtf3PTN0vhDA/edit)

Докладніше

1. Прес -конференція в МОСТ ДНІПРО, прес реліз

Прес -конференція в МОСТ ДНІПРО

2. Відео в новинах, 9 канал

3. Ефір про проект в новинах, 9 канал

4. Ефір про проект в новинах, 9 канал

5. Прес-конференція в Відкритий (прес – реліз)

Прес -конференція на Відкритому

6. Відео з заходу. Громадське ТВ.

Твій голос вирішить все. Молодь Дніпропетровщини навчають політичній грамотності

Що може робити президент? Навіщо нам нардепи? Хто такий прем’єр-міністр? В кінці кінців, хто з них винен, що гречка по п’ятдесят гривень? Студенти університету імені Нобеля тепер знають відповіді на ці питання. Їх навчали політичній грамотності завдяки проекту «Твій голос вирішить все». Заняття проводили в ігровій формі: молоді запропонували обрати між собою президента, парламент, органи місцевого самоврядування та побачити їхні повноваження на практиці.Далі учасників проекту заохочують взяти участь у конкурсі та створити відео, флешмоб чи у будь-який інший спосіб спонукати однолітків цікавитися політикою. «Ми працюємо за принципом «рівний — рівному», тобто активізуємо їх та надаємо поштовх для того, щоб вони самостійно сформували свій погляд на життя», — зазначає координаторка проекту Лілія Вірьовкіна.Організатори також фокусуються на сільській молоді та роблять виїзні заходи в об’єднаних територіальних громадах Дніпропетровщини. Проект триватиме до 15 листопада.Знято за підтримки Фонду розвитку ЗМІ U.S. Embassy Kyiv Ukraine Посольства США в Україні.

Опубліковано Громадське ТБ Дніпро Середа, 15 травня 2019 р.

7. Стаття в “Социальная газета “Сфера”

8. Виступ на передачі “Ранковий коктейль” (51 канал)

9. Виступ на Дніпропетровському обласному радіо


та інше.

Пізніше окремо розмістемо фото із заходів та короткий опис кожного.

Essential SSL